logo

Hubs

Pasākumi un interešu grupas tev apkārt Latvijā!

“Kas var notikt, var notikt arī šodien.” /Seneka/

swipe_up

Senās uguns nakts

Pasākums

3k+

uguns

nakts

pludmale

sestdiena, 2022. gada 27. augusts 20:00

Lai atminētos senās ugunis, katru gadu augusta pēdējā sestdienā daudzi tūkstoši cilvēku sapulcējas jūras krastā, lai svinētu Senās uguns nakti. Pāvilostā šī akcija tika atbalstīta jau 24. reizi pie viena arī atzīmējot aktīvās tūrisma sezonas noslēgumu.

Multimediāla pastaiga “Nakts parkā”

Grupa

Aktivitāte

280+

parks

piektdiena, 2022. gada 12. augusts 20:00

Parki dienas laikā ir dzīvības pilni – cilvēki tur sauļojas, vadā suņus, skrien, fotografējas pie apstādījumiem un dejo stepu. Bet kas parkos notiek naktīs? Multimediāla pastaiga “Nakts parkā” būs interaktīva skaņas un gaismas pieredze Arkādija parkā, kas atklāj Rīgas parku nakts dzīves dažādību. Pastaiga apmeklētājiem būs pieejama vakara krēslas un nakts tumšajās stundās 12. un 13. augustā no plkst. 20.00 līdz plkst. 3.00 rītā.

Mūziķiem

Grupa

2k+

mūziķi

grupa

Šī grupa ir vieta, kur sazināties Latvijas mūziķiem, ja viņi kaut ko meklē vai grib pavēstīt citiem kolēģiem.

EZĪŠFESTS 2022

Pasākums

sestdiena, 2022. gada 27. augusts

Šovasar, 27. augustā radošajā Tallinas ielas kvartālā jau 10. gadu norisināsies vasaras noslēguma festivāls “Ezīšfests”, kurā viesus sagaida plaša klāsta un dažādu gaumju mūzikas apvienības, performances, mākslas aktivitātes, lieliska atpūta un smieklu pilna izklaide. ✨ 🤟🏻Hip-hop piekritējus priecēs tādi mākslinieki kā GACHO, ARTURS SKUTELIS, KURTS, MAUZOLEJU MUUZIKA, IDUS ABRA, ZEĻĢIS, ŪGA, WIESULIS u.c.🤟🏻