logo

Hubs

Pasākumi un interešu grupas tev apkārt Latvijā!

Iepazīstam savējos!

swipe_up

Eiropas Zinātnieku nakts 2022

Pasākums

Svētki

Zinātnieku

nakts

piektdiena, 2022. gada 30. septembris

Ik gadu notiek visā Eiropā, lai popularizētu zinātni un zinātnes sasniegumus. Plašākai sabiedrībai tiks atvērti zinātnes institūti, lai ikviens interesents var tikties ar pētniekiem, doties ekskursijas, skatīties šovus, piedalīties eksperimentos un diskusijās. Apmeklētājiem būs iespēja vairākās Latvijas pilsētās ielūkoties augstskolu, zinātnisko institūtu, bibliotēku, muzeju, zinātnes un inovāciju centru darba noslēpumos, kā arī atraktīvā veidā iepazīties ar zinātniekiem un viņu pētījumiem.

Sporta komplekss 333

Uzņēmums

Sports

kartingi

kvadracikli

ūdens

parks

Sporta komplekss "333" ārpus rīgas, kurā ir pieejamas daudzas aktivitātes. Kā arī bieži notiek dažāda veida publiski pasākumi.

EZĪŠFESTS 2022

Pasākums

sestdiena, 2022. gada 27. augusts

Šovasar, 27. augustā radošajā Tallinas ielas kvartālā jau 10. gadu norisināsies vasaras noslēguma festivāls “Ezīšfests”, kurā viesus sagaida plaša klāsta un dažādu gaumju mūzikas apvienības, performances, mākslas aktivitātes, lieliska atpūta un smieklu pilna izklaide. ✨ 🤟🏻Hip-hop piekritējus priecēs tādi mākslinieki kā GACHO, ARTURS SKUTELIS, KURTS, MAUZOLEJU MUUZIKA, IDUS ABRA, ZEĻĢIS, ŪGA, WIESULIS u.c.🤟🏻

Līvu Akvaparks

Uzņēmums

ūdens

akvaparks

Līvu Akvaparks ir viens no lielākajiem akvaparkiem Ziemeļeiropā. Tas atrodas kūrortpilsētā Jūrmalā un ir atvērts visu gadu. Akvaparka kopējā platība ir 18 000 m2. Plašajās telpās un āra vasaras pludmalē ir izvietotas vairākas Eiropā unikālas atrakcijas. Līvu Akvaparks ir iecienīta ģimeņu un tūristu atpūtas vieta Baltijā.