logo

Hubs

Pasākumi un interešu grupas tev apkārt Latvijā!

Kopā jautrāk!

swipe_up

Meklēju mūzikas grupas biedru!

Grupa

mūzika

grupa

Rīga

Rīga

Vieta, kur meklēt mūziķus sadarbībai. Esi mūziķis un meklē grupu, mūziķi esošai grupai, vai side-projektu? Droši publicē sludinājumu!

EZĪŠFESTS 2022

Pasākums

sestdiena, 2022. gada 27. augusts

Šovasar, 27. augustā radošajā Tallinas ielas kvartālā jau 10. gadu norisināsies vasaras noslēguma festivāls “Ezīšfests”, kurā viesus sagaida plaša klāsta un dažādu gaumju mūzikas apvienības, performances, mākslas aktivitātes, lieliska atpūta un smieklu pilna izklaide. ✨ 🤟🏻Hip-hop piekritējus priecēs tādi mākslinieki kā GACHO, ARTURS SKUTELIS, KURTS, MAUZOLEJU MUUZIKA, IDUS ABRA, ZEĻĢIS, ŪGA, WIESULIS u.c.🤟🏻

Mūziķiem

Grupa

2k+

mūziķi

grupa

Šī grupa ir vieta, kur sazināties Latvijas mūziķiem, ja viņi kaut ko meklē vai grib pavēstīt citiem kolēģiem.

Eiropas Zinātnieku nakts 2022

Pasākums

Svētki

Zinātnieku

nakts

piektdiena, 2022. gada 30. septembris

Ik gadu notiek visā Eiropā, lai popularizētu zinātni un zinātnes sasniegumus. Plašākai sabiedrībai tiks atvērti zinātnes institūti, lai ikviens interesents var tikties ar pētniekiem, doties ekskursijas, skatīties šovus, piedalīties eksperimentos un diskusijās. Apmeklētājiem būs iespēja vairākās Latvijas pilsētās ielūkoties augstskolu, zinātnisko institūtu, bibliotēku, muzeju, zinātnes un inovāciju centru darba noslēpumos, kā arī atraktīvā veidā iepazīties ar zinātniekiem un viņu pētījumiem.